Ulaşım Ve Transfer

Dalaman ve Göcek istikametinden nasıl gelinir?
Göcek Çevre yolu üzerinde olan BP petrol istasyonunu geçip rampayı tırmanın ve rampanın tam tepesinde bölünmüş yolun sol kısmında Gökçeovacık 8 km tabelasını göreceksiniz ama ne yazık ki yolun bölünmüş yol ve kara yollarının buraya yol sapağı koymaması nedeniyle buradan giriş yapamayacaksınız. Bu nedenle rampayı inip 2km uzaklıktaki ilk yol kavşağı olan İnlice döner kavşağından geri dönün ve biraz önce geçtiğiniz rampanın tam bitimindeki Gökçeocavık Levhasını kaçırmadan sağa ani ve keskin bir dönüşle Gökçeovacık Mahallesi (köyü) yolunu takip ederek ve 8 km sonra Gökçeovacık Köyüne ulaşın. Gökçeovacık levhasını gördükten yaklaşık 300 m sonra yolun sol alt tarafında çatılarını yüksekten göreceğiniz eski ilkokul binalarının bitimindeki yolcu durağı yanından sağa dönerek Huzur Valley tabelalarını izleyin 2 km sonra bize ulaşmış olacaksınız.

Fethiye İstikametinden nasıl gelinir?
Fethiye istikametinden gelenler İnlice Mahallesi çevre yolunu bitirirken Göcek sınır levhasını göreceklerdir. İnlice bitimi, Göcek başlangıcı sınır levhasından yaklaşık 2-3 km devam ederek rampanın tam bitimindeki Gökçeocavık Levhasını kaçırmadan sağa ani ve keskin bir dönüşle Gökçeovacık Mahallesi (köyü) yolunu takip ederek ve 8 km sonra Gökçeovacık Köyüne ulaşın. Gökçeovacık levhasını gördükten yaklaşık 300 m sonra yolun sol alt tarafında çatılarını yüksekten göreceğiniz eski ilkokul binalarının bitimindeki yolcu durağı yanından sağa dönerek Huzur Valley tabelalarını izleyin 2 km sonra bize ulaşmış olacaksınız.

Transfer Organizasyonu
Dalaman Hava Limanı – Huzur Valley 45-50 dakika ve transfer organizasyonu yapmaktayız. Bu grup transferi halinde kişi başı tek yön £20 civarı ancak, tek kişi tek yön £40 civarı olmaktadır.
Göcek`ten sadece 15 dakika.
 
www.huzurvalley.com
huzurvalley@hotmail.com
+90 252 644 0008 / +90 533 624 1426
Gökçeovacık, Göcek, Fethiye / MUĞLA