Gerekli Bilgiler

Grupla birlikte Dalaman Hava Limanına uçmak için, grup liderinizle irtibata geçerek transfer ücretini daha ucuza getirebilirsiniz.

Tatilinizle ilgili sağlık ve yolculuk sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Huzur Valley`de sağlık hizmeti verilmediğinden, sağlık hizmetinden en yakın yararlanılabilecek yer 15 dak. uzaklıktaki Göcek Beldesi olacaktır.

Huzur Valley`de Cumartesi günleri değişim ve ulaşım günleri olduğundan genellikle aktif bir gündür. Huzur valley`e gün ışığında ulaşmanız sizin için etrafı tanımanızda ve yerleşmenizde yardımcı olacaktır. Bir kısım müşterilerimiz konaklama imkanı oluşması halinde Huzur Valley`e extra ödeme yaparak kurs başlama ve bitiş tarihleri dışında da konaklayabilmektedirler. Bunun için lütfen iletişime geçin.

Dalaman Hava limanı 45-50 dak. mesafede ve müşteriler için grup veya özel transfer yapılabilmektedir. Grup transferlerinde tek yön kişi başı £20 ve özel transferde kişi başı £40.

Extra Ödemeler; transferler, çevreye düzenlenen paralı geziler, tekne turu ve bar hesabı extra ödemeler gerektirir. Huzur Valley`de kart ile ödeme yapılmadığı için kurs bitimi bu extra ödemeleriniz için yanınızda nakit TL bulundurunuz. Göcek`te en yakın turizm beldesi olarak birçok banka ve bankamatikleri bulabilirsiniz. Extra ödemeler için genellikle £100 – £200 yeterli olmaktadır.