Ev Sahibi Ve Çalışanlar

İngiltere`de Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümünü bitiren Tanfer Taka, güzelliğin sadelik ve yalınlıkta gizli olduğuna inandığı için kendisini Huzur Valley`e adamış bir kişi. Bulduğu ilk fırsatta resim çalışan, Huzur Valley`de resim bilgisini misafirleriyle paylaşmaktan geri kalmayan Tanfer aynı zamanda Yoga eğitmeni ve motorsiklet aşığı. . Tanfer Taka, Simon Low`un Yoga Akademisi, İngiltere`den 2012 yılında yoga eğitmeni olarak mezun olmuş ve 20 yıldır yoga yapmakta ve son yıllarda Yin and Yang yoga üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Yemek yapmaya ilgisi çocukluk yıllarında başlayan Sevgi Aykut Huzur Valley`nin 20 yıllık aşçısı ve vazgeçilmezi. Sebze yemeklerini yerel yapım teknikleriyle dünya hizmetine sunmasıyla yoğun ilgi üzerine Huzur Valley yemek kitabını çıkarmak zorunda kaldık.

Yemeklere sadece bahçeden ve yöreden gelen organik taze sebzeler koymuyor, gönlünü, sevgiyi ve beceriyi de ilave ederek o lezzetli yemekleri yapıyor ki her öğün iple çekilir hale geliyor.
Gökçeovacık Köyü çalışanlarından oluşan ekibimiz de bahçıvan ve tekniker Özkan Madenci, burayı pırıl pırıl ve tertemiz yapan, hamarat ve çalışkan bayanlarımız Birnur ve Ummahan Türkmen, alçak gönüllü ve sevecen yapılarıyla Huzur Valley`e neşe katan çalışanlarımız.

Bir de Ahmet Özdemir abimiz var tanımanız gereken, saz çalıp bize türküler söyleyen, ekonomi yüksek lisansı yapmış ama bu bilgileri elinin tersiyle iterek hayatını basitliğe ve sadeliğe adayarak yaşayan bilge, sohbetlerinde zamanın ne çabuk geçtiğini anlayamayacağınız derin insan. Huzur Valley`de mutlaka tanışmanız gereken insanlardan birisi
Deneyimli elamanlarımız size güler yüzlülükle hizmet ederken kendinizi bu eşsiz yerde daha önce yaşamadığınız deyimlere açın.